Obserwatorium Bezpieczeństwa w wykazie podmiotów pomocnych w procesie konsultacji publicznych

Udostępnij:
Wykaz prowadzony jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii na potrzeby konsultacji publicznych prowadzonych w ramach procesu stanowienia prawa.

Obserwatorium Bezpieczeństwa konsekwentnie podejmuje działania na rzecz poprawy jakości polskich przepisów prawa. W czerwcu i lipcu 2023 r. braliśmy udział w projekcie szkoleniowym dotyczącym procesu stanowienia prawa realizowanym przez Rządowe Centrum Legislacji.

W sierpniu 2023 r. zostaliśmy wpisani do wykazu Ministerstwa Rozwoju i Technologii obejmującego organizacje pomocne w procesie konsultacji publicznych. Informacje o podmiotach umieszczonych w wykazie wykorzystywane są przez ministerstwa i urzędy, które prowadzą prace legislacyjne i przeprowadzają konsultacje publiczne. Do podmiotów z listy mogą być wysyłane zaproszenia do udziału w konsultacjach.

Logotyp Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Najnowsze newsy

10 lipca, 2024
Od 27 do 29 września w Przasnyszu odbędzie się projekt naukowo-badawczy Droniada OBlot. W charakterze mentora weźmie w nim udział ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski.
8 lipca, 2024
 „Nowoczesne technologie w ochronie ludności – przegląd rozwiązań”  to temat wystąpienia naszego eksperta Sergiusza Parszowskiego na Ogólnokrajowej Konferencji Naukowej.
Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski po raz kolejny był gościem TVP3 Kielce. Tym razem rozmowa dotyczyła bezpieczeństwa podróży zagranicznych.