Obserwatorium Bezpieczeństwa w wykazie podmiotów pomocnych w procesie konsultacji publicznych

Udostępnij:
Logotyp Ministerstwa Rozwoju i Technologii
Wykaz prowadzony jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii na potrzeby konsultacji publicznych prowadzonych w ramach procesu stanowienia prawa.

Obserwatorium Bezpieczeństwa konsekwentnie podejmuje działania na rzecz poprawy jakości polskich przepisów prawa. W czerwcu i lipcu 2023 r. braliśmy udział w projekcie szkoleniowym dotyczącym procesu stanowienia prawa realizowanym przez Rządowe Centrum Legislacji.

W sierpniu 2023 r. zostaliśmy wpisani do wykazu Ministerstwa Rozwoju i Technologii obejmującego organizacje pomocne w procesie konsultacji publicznych. Informacje o podmiotach umieszczonych w wykazie wykorzystywane są przez ministerstwa i urzędy, które prowadzą prace legislacyjne i przeprowadzają konsultacje publiczne. Do podmiotów z listy mogą być wysyłane zaproszenia do udziału w konsultacjach.

Logotyp Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.