Obserwatorium Bezpieczeństwa w wykazie podmiotów pomocnych w procesie konsultacji publicznych

Udostępnij:
Wykaz prowadzony jest przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii na potrzeby konsultacji publicznych prowadzonych w ramach procesu stanowienia prawa.

Obserwatorium Bezpieczeństwa konsekwentnie podejmuje działania na rzecz poprawy jakości polskich przepisów prawa. W czerwcu i lipcu 2023 r. braliśmy udział w projekcie szkoleniowym dotyczącym procesu stanowienia prawa realizowanym przez Rządowe Centrum Legislacji.

W sierpniu 2023 r. zostaliśmy wpisani do wykazu Ministerstwa Rozwoju i Technologii obejmującego organizacje pomocne w procesie konsultacji publicznych. Informacje o podmiotach umieszczonych w wykazie wykorzystywane są przez ministerstwa i urzędy, które prowadzą prace legislacyjne i przeprowadzają konsultacje publiczne. Do podmiotów z listy mogą być wysyłane zaproszenia do udziału w konsultacjach.

Logotyp Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Najnowsze newsy

19 kwietnia, 2024
Zapraszamy na konferencję organizowaną przez nas podczas Międzynarodowych Targów Polsecure, które odbędą się od 23 do 25 kwietnia w Kielcach.
9 kwietnia, 2024
Zachęcamy Państwa do udziału w III Międzynarodowych Targach POLSECURE.
13 marca 2024 r. w Warszawie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Odporność 2024.