Dołącz do nas

Jesteśmy organizacją o rozproszonej strukturze, w której większość naszej działalności wykonujemy w sposób zdalny.

Jesteśmy zatem otwarci na współpracę ze wszystkimi, niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz, czy od czasu, który możesz przeznaczyć na działania think tanku. Sprawdź nasze propozycje. Może któraś z nich jest właśnie dla Ciebie?

Aplikacje przyjmujemy przez cały rok!

Eksperci

Jesteś praktykiem lub badaczem? Zainteresowania think tanku pokrywają się z Twoimi? Chciałbyś zostać ekspertem Obserwatorium Bezpieczeństwa?

Staże

Możesz odbyć u nas staż finansowany przez urzędy pracy, fundacje i inne instytucje wspierające, uczelnie lub inne podmioty.

Staż jest realizowany zgodnie z zawartą umową pomiędzy stronami, obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami podmiotu udzielającego wsparcia.

Praktyki studenckie

Praktyki studenckie mogą odbyć u nas studenci wszystkich lat studiów. Jesteśmy otwarci na przyjęcie zarówno na praktyki obowiązkowe, jak i nieobowiązkowe będące inicjatywą studenta. W każdym przypadku praktyki są bezpłatne.

Preferujemy studentów kierunków związanych z bezpieczeństwem, zarządzaniem, administracją, ratownictwem, psychologią, socjologią, kulturoznawstwem, inżynierią, elektroniką, informatyką, telekomunikacją i podobnych.

Jeżeli jesteś studentem innych kierunków, to także napisz do nas. Nasi eksperci kończyli bardzo różne kierunki. Wszystkie szczegóły dotyczące terminu praktyk i godzin pracy będą dostosowywane do potrzeb i możliwości obu stron. Jesteśmy wymagający, ale elastyczni.

Wolontariat

Zaproszenie do wolontariatu kierujemy do wszystkich osób, niezależnie od wieku, posiadanego wykształcenia, miejsca zamieszkania itd.

Możesz zostać naszym stałym wolontariuszem lub tylko przez czas realizacji określonego projektu. A może budujesz swoje portfolio i chciałbyś coś dla nas wykonać?

Jeżeli potrzebujesz, otrzymasz od nas zaświadczenie o odbyciu wolontariatu.

Obserwator bezpieczeństwa

Obserwator

Jeżeli żadna z wyższych propozycji nie jest odpowiednia dla Ciebie lub chwilowo nie możesz z nich skorzystać, pozostań naszym obserwatorem.

  • Zapisz się do naszego Biuletynu Informacyjnego tutaj
  • Dodaj nasz kanał do swojego czytnika RSS
  • Obserwuj nas na portalach społecznościowych.