Droniada Future Forum – konferencja 24 maja 2024 r.

Udostępnij:
Serdecznie zapraszamy na kolejne wystąpienie Sergiusza Parszowskiego w charakterze prelegenta na Droniadzie Future Forum.

Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowki 24 maja 2024 r. o godzinie 13.00 po raz kolejny będzie prelegentem na pierwszym w Polsce foresighcie online dla sektora BSP: Monitoring – Inspekcja – Ochrona organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa.

O pierwszym wystąpieniu pisaliśmy tutaj.

Tematyka konferencji

24 maja odbędzie się ostatnia już debata zorganizowana w ramach Droniada Future Forum by Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa przed konferencją Droniada Tech by Politechnika Śląska. Będzie ona dotyczyć kierunków rozwoju transportu dronowego, w tym realnych wdrożeń i planowanych operacji z zastosowaniem bezzałogowych statków powietrznych, oraz wyzwań technologicznych, ekonomicznych i społecznych.

Odbiorcy konferencji

Konferencja skierowana jest do sektora BSP.

Program konferencji

Konferencja będzie się składać z trzech modułów:

  • Moduł I będzie dotyczył tego, co widać  z 10 000 m, oraz etapów rozwoju zaawansowanej mobilności powietrznej, mianowicie taksówek dronowych w miastach.
  • Moduł II będzie dotyczył tego, co widać z 500 m. Będzie też podsumowaniem foresightów dla 4 sektorów rynku BSP, czyli: Transportu i Logistyki; Monitoringu, Inspekcji, Ochrony; Rolnictwa precyzyjnego; Służb ratunkowych i mundurowych Search&Rescue.
  • Moduł III będzie dotyczył tego, co widać ze 120 m, oraz procedur, regulacji i dostępu do przestrzeni powietrznej. 

Szczegóły konferencji zawiera –> program dostępny na stronie wydarzenia.

Termin

24 maja 2024, g. 13.00

Rejestracja

Zainteresowani mogą zarejestrować się na konferencję przez formularz dostępny na –> stronie wydarzenia lub za pomocą przycisku poniżej.

Na tej stronie można również poznać nazwiska prelegentów biorących udział w konferencji.

Najnowsze newsy

17 maja, 2024
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronat nad I Warsztatami Techniki Schronowej Schrontech'24.
15 maja, 2024
Zapraszamy na konferencję Droniada Tech by Politechnika Śląska o transporcie autonomicznym.
29 kwietnia, 2024
Nasz ekspert Sergiusz Parszowski na współorganizowanej przez nas konferencji Polsecure.