Sergiusz Parszowski prelegentem na Droniadzie Future Forum

Udostępnij:
Baner Droniada Futur Forum ze zdjęciem prelegenta i datą wystąpienia
Sergiusz Parszowski został zaproszony w charakterze prelegenta na Droniadę Future Forum.

Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowki w najbliższy wtorek – 12 marca 2024 r. o godzinie 14.00 – będzie prelegentem na pierwszym w Polsce foresighcie online dla sektora BSP: Monitoring – Inspekcja – Ochrona organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa.

Jest to seminarium skierowane do branży działających w sektorze dronowym mające na celu między innymi ustalenie potrzeb owych branż, co pozwoli na zidentyfikowanie potencjalnych kierunków rozwoju usług dronowych, a także pozwoli na określenie, jak powinien wyglądać rozwój sprzętu do precyzyjnego obrazowania, mianowicie: czujników, kamer, lidarów.

Podczas seminarium organizatorzy zamierzają zaprezentować najlepsze praktyki i osiągnięcia w obszarze inspekcji z dronów, między innymi studia przypadków od budownictwa po energetykę. Ponadto zamierzają skonkretyzować, jakie wyzwania stoją przed branżami energetycznymi, przemysłowymi, gazowymi, budownictwa i ochrony oraz które z tych wyzwań są dla nich najistotniejsze.

Zainteresowani mogą zarejestrować się na seminarium przez formularz na stronie: https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/seminaria-online/monitoring/. Na tej stronie można również poznać nazwiska prelegentów biorących udział w seminarium.

Najnowsze newsy

10 czerwca, 2026
Jako Obserwatorium Bezpieczeństwa i aktywny uczestnik projektu SHIELD PCP, zachęcamy wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w nadchodzącym webinarze nt. procedury składania ofert w ramach najnowszego przetargu (Call for Tenders)
4 czerwca, 2026
W dniach 25–26 maja 2026 roku Centrum Wystawienniczo-Kongresowe ZEN.COM Expo w Rzeszowie-Jasionce stało się miejscem debaty poświęconej przyszłości nowoczesnych miast podczas Smart City Forum. Obserwatorium Bezpieczeństwa było patronem honorowym tego wydarzenia.
24 maja, 2026
Obserwatorium Bezpieczeństwa zostało partnerem II Kongresu “Miasta dla Suwerenności Żywnościowej” odbywającego się w Krakowie.