Sergiusz Parszowski prelegentem na Droniadzie Future Forum

Udostępnij:
Baner Droniada Futur Forum ze zdjęciem prelegenta i datą wystąpienia
Sergiusz Parszowski został zaproszony w charakterze prelegenta na Droniadę Future Forum.

Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowki w najbliższy wtorek – 12 marca 2024 r. o godzinie 14.00 – będzie prelegentem na pierwszym w Polsce foresighcie online dla sektora BSP: Monitoring – Inspekcja – Ochrona organizowanym przez Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa.

Jest to seminarium skierowane do branży działających w sektorze dronowym mające na celu między innymi ustalenie potrzeb owych branż, co pozwoli na zidentyfikowanie potencjalnych kierunków rozwoju usług dronowych, a także pozwoli na określenie, jak powinien wyglądać rozwój sprzętu do precyzyjnego obrazowania, mianowicie: czujników, kamer, lidarów.

Podczas seminarium organizatorzy zamierzają zaprezentować najlepsze praktyki i osiągnięcia w obszarze inspekcji z dronów, między innymi studia przypadków od budownictwa po energetykę. Ponadto zamierzają skonkretyzować, jakie wyzwania stoją przed branżami energetycznymi, przemysłowymi, gazowymi, budownictwa i ochrony oraz które z tych wyzwań są dla nich najistotniejsze.

Zainteresowani mogą zarejestrować się na seminarium przez formularz na stronie: https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/seminaria-online/monitoring/. Na tej stronie można również poznać nazwiska prelegentów biorących udział w seminarium.

Najnowsze newsy

19 kwietnia, 2024
Zapraszamy na konferencję organizowaną przez nas podczas Międzynarodowych Targów Polsecure, które odbędą się od 23 do 25 kwietnia w Kielcach.
9 kwietnia, 2024
Zachęcamy Państwa do udziału w III Międzynarodowych Targach POLSECURE.
13 marca 2024 r. w Warszawie mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Odporność 2024.