Forum Danych Miejskich (ZAPOWIEDŹ)

Udostępnij:
Zapraszamy do udziału w Forum Danych Miejskich, które odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2023 r. w Warszawie.

Forum Danych Miejskich (FDM) to pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone tylko danym i ich wykorzystaniu w miastach. Spotkajmy się 13-14 czerwca 2023 r. w Warszawie, aby porozmawiać o problemach i wyzwaniach wykorzystania danych w samorządzie.

Jeśli pracujesz z danymi, analizujesz je, zarządzasz nimi w mieście, Forum będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, rozmowy o potrzebach, poznania rozwiązań oraz metod stosowanych przez samorządowców z innych miast.

Oprócz tradycyjnych paneli dyskusyjnych i prezentacji eksperckich przewidziane są warsztaty dla pracowników merytorycznych oraz decydentów.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką danych miejskich oraz tych, którzy z nimi pracują – samorządowców, analityków miejskich, ekspertów, a także pracowników akademickich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja, która rozpocznie się w marcu.

Forum Danych Miejskich ma charakter niekomercyjny. Organizatorem jest Instytut Rozwoju Miast i Regionów.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za program: Klaudia Dziadowicz kdziadowicz@irmir.pl, +48 12 634 29 53 wew. 20

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie internetowej organizatora.

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.