Forum Danych Miejskich (ZAPOWIEDŹ)

Udostępnij:
Zapraszamy do udziału w Forum Danych Miejskich, które odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2023 r. w Warszawie.

Forum Danych Miejskich (FDM) to pierwsze w Polsce wydarzenie poświęcone tylko danym i ich wykorzystaniu w miastach. Spotkajmy się 13–14 czerwca 2023 r. w Warszawie, aby porozmawiać o problemach i wyzwaniach wykorzystania danych w samorządzie.

Jeśli pracujesz z danymi, analizujesz je, zarządzasz nimi w mieście, Forum będzie doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, rozmowy o potrzebach, poznania rozwiązań oraz metod stosowanych przez samorządowców z innych miast.

Oprócz tradycyjnych paneli dyskusyjnych i prezentacji eksperckich przewidziane są warsztaty dla pracowników merytorycznych oraz decydentów.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką danych miejskich oraz tych, którzy z nimi pracują – samorządowców, analityków miejskich, ekspertów, a także pracowników akademickich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja, która rozpocznie się w marcu.

Forum Danych Miejskich ma charakter niekomercyjny. Organizatorem jest Instytut Rozwoju Miast i Regionów.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za program: Klaudia Dziadowicz – kdziadowicz@irmir.pl, +48 12 634 29 53 wew. 20

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie internetowej organizatora.

Najnowsze newsy

10 lipca, 2024
Od 27 do 29 września w Przasnyszu odbędzie się projekt naukowo-badawczy Droniada OBlot. W charakterze mentora weźmie w nim udział ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski.
8 lipca, 2024
 „Nowoczesne technologie w ochronie ludności – przegląd rozwiązań”  to temat wystąpienia naszego eksperta Sergiusza Parszowskiego na Ogólnokrajowej Konferencji Naukowej.
Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski po raz kolejny był gościem TVP3 Kielce. Tym razem rozmowa dotyczyła bezpieczeństwa podróży zagranicznych.