Zapobieganie i przeciwdziałanie zagrożeniom dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa

Udostępnij:
Panel promujący konferencję "Zapobieganie i przeciwdziałanie zagrożeniom dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa"
Sergiusz Parszowski, Prezes Obserwatorium Bezpieczeństwa, wygłosił prelekcję podczas konferencji „Zapobieganie i przeciwdziałanie zagrożeniom dla bezpieczeństwa wewnętrznego państwa”, która w dniu 20 kwietnia 2023 r. odbyła się w Akademii Sztuki Wojennej.

Sergiusz Parszowski został zaproszony do udziału w drugim panelu konferencji zatytułowanym „Rozwiązania techniczne dla bezpieczeństwa” i wygłosił prelekcję pt. „Jak polskie miasta wykorzystują nowoczesne technologie w zakresie bezpieczeństwa?”.

Organizatorem konferencji był Instytut Bezpieczeństwa Państwa Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Sztuki Wojennej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją zamieszczoną na stronie Akademii Sztuki Wojennej.

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.