Zamach bombowy na Darię Duginę – Komentarz Tomasza Goleniowskiego dla telewizji BIEŁSAT

Tomasz Goleniowski

Udostępnij:
Wypowiedź Tomasza Goleniowskiego dla telewizji Biełsat w sprawie zamachu bombowego na Darię Duginę.
Komentarz naszego współpracownika dotyczył zamachu bombowego na Darię Duginę i wyników śledztwa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Wypowiedź została opublikowana w programie informacyjnym BOT TAK w wydaniu z 25 lipca 2023 r. Materiał dotyczący zamachu bombowego na Darię Dugin rozpoczyna się od 16:40 minuty następującego nagrania.

BIEŁSAT TV to stacja telewizyjna nadająca w językach białoruskim, rosyjskim i ukraińskim. Jest jedynym, niezależnym, białoruskim kanałem telewizyjnym. Został uruchomiony 10 grudnia 2007 r. jako wspólny projekt grupy białoruskich i polskich dziennikarzy. BIEŁSAT TV jest częścią Telewizji Polskiej i współfinansowany jest przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Więcej na https://belsat.eu/pl

Wypowiedź Tomasza Goleniowskiego dla telewizji Biełsat w sprawie zamachu bombowego na Darię Duginę.

Inne komentarze

29 kwietnia, 2024
Nasz ekspert Sergiusz Parszowski na współorganizowanej przez nas konferencji Polsecure.
Komentarz naszego eksperta dotyczył nowych przepisów prawa, których celem jest ograniczenie takich zjawisk jak smishing, spoofing czy generowanie sztucznego ruchu.
"Frywolna husaria i dual - use resiliance", czyli rozmowa o ryzyku, bezpieczeństwie, budowaniu odporności, frywolnej husarii i dual-use.