Zamach bombowy na Darię Duginę – Komentarz Tomasza Goleniowskiego dla telewizji BIEŁSAT

Tomasz Goleniowski

Udostępnij:
Wypowiedź Tomasza Goleniowskiego dla telewizji Biełsat w sprawie zamachu bombowego na Darię Duginę.
Komentarz naszego współpracownika dotyczył zamachu bombowego na Darię Duginę i wyników śledztwa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

Wypowiedź została opublikowana w programie informacyjnym BOT TAK w wydaniu z 25 lipca 2023 r. Materiał dotyczący zamachu bombowego na Darię Dugin rozpoczyna się od 16:40 minuty następującego nagrania.

BIEŁSAT TV to stacja telewizyjna nadająca w językach białoruskim, rosyjskim i ukraińskim. Jest jedynym, niezależnym, białoruskim kanałem telewizyjnym. Został uruchomiony 10 grudnia 2007 r. jako wspólny projekt grupy białoruskich i polskich dziennikarzy. BIEŁSAT TV jest częścią Telewizji Polskiej i współfinansowany jest przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Więcej na https://belsat.eu/pl

Wypowiedź Tomasza Goleniowskiego dla telewizji Biełsat w sprawie zamachu bombowego na Darię Duginę.

Inne komentarze

Komentarz naszego eksperta dotyczył nowych przepisów prawa, których celem jest ograniczenie takich zjawisk jak smishing, spoofing czy generowanie sztucznego ruchu.
"Frywolna husaria i dual - use resiliance", czyli rozmowa o ryzyku, bezpieczeństwie, budowaniu odporności, frywolnej husarii i dual-use.
Wypowiedź dla czasopisma i portalu aspolska.pl dotycząca barier i problemów występujących podczas wdrażania idei Smart City w polskich miastach.