PILNE: Wyciek danych w urzędzie! Jak do tego doszło? Jakie są skutki tego zdarzenia?

Udostępnij:
Plakat promujący Forum Danych Miejskich 2023
„PILNE: Wyciek danych w Urzędzie! Jak do tego doszło? Jakie są skutki tego zdarzenia?” – to tytuł warsztatów jakie Sergiusz Parszowski przeprowadził podczas Forum Danych Miejskich 2023.

„PILNE: Incydent w urzędzie! Jak do tego doszło? Jakie są skutki tego zdarzenia?” zazwyczaj właśnie w taki sposób brzmią krzykliwe nagłówki, na które często natrafiamy przeglądając serwisy internetowe lub podążając wzrokiem za przemijającymi wiadomościami na paskach informacyjnych.

Pod takim samym tytułem Sergiusz Parszowski, Prezes Obserwatorium Bezpieczeństwa, przeprowadził warsztaty dla pracowników urzędów miast, miejskich jednostek organizacyjnych i spółek komunalnych, którzy uczestniczyli w pierwszej edycji Forum Danych Miejskich.

Wydarzenie odbyło się w dniach 13-14.06.2023 r. w Warszawie i zostało zorganizowane przez Instytut Rozwoju Miast i Regionów w ramach projektu Integrator Danych Miejskich. Zapraszamy do zapoznania się z materiały z tego wydarzenia.

Program Forum

Nagrania z części konferencyjnej

Materiały z części konferencyjnej

Sieć Analityków Danych Miejskich

Zdjęcia z warsztatów autorstwa Instytutu Rozwoju Miast i Regionów.

Najnowsze newsy

17 maja, 2024
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronat nad I Warsztatami Techniki Schronowej Schrontech'24.
15 maja, 2024
Zapraszamy na konferencję Droniada Tech by Politechnika Śląska o transporcie autonomicznym.
13 maja, 2024
Serdecznie zapraszamy na kolejne wystąpienie Sergiusza Parszowskiego w charakterze prelegenta na Droniadzie Future Forum.