Obserwatorium Bezpieczeństwa uczestnikiem międzynarodowego projektu SHIELD4CROWD!

Udostępnij:
Baner promujący projekt SHIELD4CROWD
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.

SHIELD4CROWD zrzesza praktyków bezpieczeństwa w całej Europie w celu zidentyfikowania wspólnych słabych punktów stwarzających zagrożenia dla ochrony przestrzeni publicznych. Poprzez iteracyjny proces, projekt będzie priorytetyzował istotne wyzwania i zagrożenia, ustalając luki technologiczne i oceniając aktualne możliwości rynku.

Obserwatorium Bezpieczeństwa dołączyło do projektu jako członek Grupy Obserwacyjnej Użytkowników. Członkowie grupy aktywnie uczestniczą w realizacji projektu dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem tak, by wyniki projektu w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom użytkowników końcowych. Reprezentacja naszego think-tanku weźmie udział w międzynarodowych warsztatach, które w dniach 10-12 października odbędą się na Słowacji.

Koordynatorem projektu jest francuski państwowy przewoźnik kolejowy Societe Nationale SNCF, zaś jednym z partnerów projektu jest Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Baner promujący projekt SHIELD4CROWD

Najnowsze newsy

17 maja, 2024
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronat nad I Warsztatami Techniki Schronowej Schrontech'24.
15 maja, 2024
Zapraszamy na konferencję Droniada Tech by Politechnika Śląska o transporcie autonomicznym.
13 maja, 2024
Serdecznie zapraszamy na kolejne wystąpienie Sergiusza Parszowskiego w charakterze prelegenta na Droniadzie Future Forum.