Obserwatorium Bezpieczeństwa patronem medialnym FireInspire

Udostępnij:
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronatem medialnym projekt FireInspire, czyli inspirujące rozmowy strażaków. 

Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronatem medialnym projekt FireInspire, czyli inspirujące rozmowy strażaków

Projekt ten realizowany jest w formie cyklicznych spotkań, w trakcie których wygłaszane są prelekcje oraz prowadzone rozmowy dotyczące działań straży pożarnej. Zaproszeni prelegenci dzielą się swoimi doświadczeniami i opowiadają, z jakimi wyzwaniami musieli się zmierzyć, często w niecodziennych sytuacjach.

Najbliższy cykl FireInspire odbędzie się 15 marca 2024 r. o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Myślenicach.

Tematem przewodnim cyklu będzie prelekcja Rok po trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Prelekcje wygłoszą: st. bryg. Sławomir Wojta, mł. bryg. Dariusz Ruchała, as. szt. w st. spocz. Mirosław Pulit.

Projekt skierowany jest do strażaków PSP, OSP, ratowników i pasjonatów ratownictwa.

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym wydarzeniu mogą zapisać się na nie pod linkiem: bit.ly/fireinspire4

Realizację projektu można obserwować na facbookowej stronie wydarzenia: FireInspire.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Plakat informacyjny wydarzenia FireInspire

Najnowsze newsy

23 lutego, 2024
Obserwatorium Bezpieczeństwa uczestniczyło w opracowaniu raportu „Pomorskie na lekkim gazie – kierunki i scenariusze rozwoju gospodarki wodorowej do 2030 z perspektywą do 2040”.
20 lutego, 2024
19 lutego 2024 r. ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa mjr Cezary Mecwaldowski został powołany na stanowisko Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach.
12 stycznia, 2024
Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Cezary Mecwaldowski uczestniczył w projekcie MIRAD (skrót od Multi-Ideological Radicalisation Assessment towards Disengagement) koordynowanym przez Conservatoire National des Arts et Métiers we Francji, realizowanym w Polsce przez Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PPBW).