Nasz ekspert członkiem Emergency Services Staff Network (EENA)

Udostępnij:
Z początkiem stycznia 2023 r. rozpoczęliśmy współpracę w ramach European Emergency Number Association (pol. Europejskiego Stowarzyszenia Numeru Alarmowego 112).

Sergiusz Parszowski, Prezes Obserwatorium Bezpieczeństwa, został bowiem przyjęty w poczet członków Emergency Services Staff Network (pol. Sieć Personelu Służb Ratunkowych) działającej przy EENA.

Emergency Services Staff Network to międzynarodowa sieć zrzeszająca pracowników służb ratowniczych i organów publicznych bezpośrednio lub pośrednio zaangażowanych w obsługę zgłoszeń alarmowych na całym świecie. W sierpniu 2019 r. członkami EENA było około 1500 przedstawicieli służb ratowniczych z ponad 80 krajów.

eena

European Emergency Number Association to organizacja pozarządowa, której misją jest przyczynianie się do poprawy bezpieczeństwa ludzi. Wizją organizacji jest to, aby każdy obywatel miał dostęp do służb ratunkowych, otrzymał odpowiednie informacje i opiekę podczas sytuacji kryzysowej lub katastrofy. EENA poszukuje i promuje najlepsze metody i sposoby niesienia pomocy ludziom w sytuacjach zagrożenia.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://eena.org/

Najnowsze newsy

10 lipca, 2024
Od 27 do 29 września w Przasnyszu odbędzie się projekt naukowo-badawczy Droniada OBlot. W charakterze mentora weźmie w nim udział ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski.
8 lipca, 2024
 „Nowoczesne technologie w ochronie ludności – przegląd rozwiązań”  to temat wystąpienia naszego eksperta Sergiusza Parszowskiego na Ogólnokrajowej Konferencji Naukowej.
Ekspert Obserwatorium Bezpieczeństwa Sergiusz Parszowski po raz kolejny był gościem TVP3 Kielce. Tym razem rozmowa dotyczyła bezpieczeństwa podróży zagranicznych.