„Miasto Logicznie” – pierwszy polski podcast o smartcity

Udostępnij:
Logotyp podcastu Miasto Logicznie
„Miasto Logicznie” to pierwszy polski podcast o smartcity, w którym omawiane są wyzwania, przed jakimi stoją miasta oraz jak technologia może pomóc lub zaszkodzić w ich rozwoju.

Autorami podcastu są:

Szymon Ciupa – osoba z największym doświadczeniem w obszarze Smart City w Polsce, ekspert ds. danych miejskich i geoinformacji, doradca związku miast polskich ds. Smart City, dyrektor ds. rozwoju w Smart Factor.

Piotr Hołubowicz – prezes i założyciel Seedia, absolwent studiów Masters of Smart City Management w Barcelonie, nagrodzony na liście forbes 30 under 30.

Aleksander Orlowski – profesor Politechniki Gdańskiej, v-ce prezes Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej (NGO).

Jak zaznaczają sami autorzy, prowadzone przez nich rozmowy opierają się na różnych doświadczeniach, podejściach i koncepcjach, dzięki czemu przedstawiamy zróżnicowane perspektywy na temat przyszłości miast.

Wszystkie dotychczasowe odcinki można znaleźć na blogu Smart City Expert, który to jest naszym partnerem, a także na portalu Youtube oraz na platformach podcastowych: Spotify, Google Podcast, Apple Podcast oraz Speaker.

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.