Konferencja analityczna CINTIA 2023

Udostępnij:
Baner promujący rejestrację na konferencję analityczną CINTIA 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa weźmie udział w drugiej edycji konferencji analitycznej pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2023” (CINTiA 2023).

Konferencja analityczna pt. „Criminal Intelligence – New Trends in Analysis Conference 2023” (CINTiA 2023) odbędzie się w dniach 19-21 września w Krakowie.

CINTiA 2023 będzie składać się z dwóch paneli: praktycznego oraz naukowego. Główne obszary wydarzenia to:

  • analiza kryminalna dla służb ochrony porządku publicznego, obrony i bezpieczeństwa wewnętrznego;
  • prawnie usankcjonowane przechwytywanie danych i prowadzenie dochodzeń;
  • monitoring mediów społecznościowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i analiz;
  • cyberbezpieczeństwo i gromadzenie informacji o zagrożeniach;
  • monitorowanie przepływu i analizy danych w Dark Webie, w tym transakcji Bitcoin, Altcoin i Blockchain;
  • informatyka śledcza.

Organizatorami CINTiA 2023 są Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie oraz projekt europejski CYCLOPES.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu mogą dokonać rejestracji tutaj.

Cały czas otwarta jest także rejestracja podmiotów chcących zaprezentować swoje rozwiązania technologiczne.

Baner promujący rejestrację na konferencję analityczną CINTIA 2023

Najnowsze newsy

10 czerwca, 2026
Jako Obserwatorium Bezpieczeństwa i aktywny uczestnik projektu SHIELD PCP, zachęcamy wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w nadchodzącym webinarze nt. procedury składania ofert w ramach najnowszego przetargu (Call for Tenders)
4 czerwca, 2026
W dniach 25–26 maja 2026 roku Centrum Wystawienniczo-Kongresowe ZEN.COM Expo w Rzeszowie-Jasionce stało się miejscem debaty poświęconej przyszłości nowoczesnych miast podczas Smart City Forum. Obserwatorium Bezpieczeństwa było patronem honorowym tego wydarzenia.
24 maja, 2026
Obserwatorium Bezpieczeństwa zostało partnerem II Kongresu “Miasta dla Suwerenności Żywnościowej” odbywającego się w Krakowie.