II Międzynarodowe Targi POLSECURE – 25-27.04.2023 Kielce

Udostępnij:
Zapraszamy do Kielc i zachęcamy do uczestnictwa w międzynarodowych targach dla bezpieczeństwa POLSECURE.

II edycja targów dla bezpieczeństwa POLSECURE odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2023 r. w Targach Kielce. Wydarzenie otrzymało honorowy patronat Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Targi Polsecure będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

Targi Polsecure dedykowane są wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne w tym Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, a także Służbie Ochrony Państwa, Służbie Więziennej. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR. POLSECURE 2023 będzie miało także ofertę skierowaną do ratowników medycznych.

Informacja organizatora: https://www.targikielce.pl/

Wydarzeniami towarzyszącymi targom będą liczne konferencje, pokazy dynamiczne oraz gala wręczenia nagród POLSECURE.

Wstęp na targi wyłącznie dla osób od 16 roku życia. Przedstawicielom Policji, wojska i innych służb mundurowych przysługuje bezpłatne wejście.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej organizatora.

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.