Akademia Lidera Smart City

Udostępnij:
Prezes Obserwatorium Bezpieczeństwa został zaproszony do grona ekspertów Akademii Lidera Smart City.

Sergiusz Parszowski przeprowadził moduł szkoleniowy pt. „Zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem miasta w obliczu zagrożeń zewnętrznych i wewnętrznych”, w ramach którego zaprezentował główne wyzwania dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców oraz infrastruktury miejskiej, elementy i zasady zintegrowanego zarządzania bezpieczeństwem oraz przykłady i dobre praktyki związane z zastosowaniem rozwiązań technologicznych na rzecz bezpieczeństwa.

Zajęcia odbyły się w październiku i listopadzie 2022 r. W trzech grupach szkoleniowych wzięło udział w sumie ponad 60 uczestników. Zakończenie projektu miało natomiast miejsce podczas XV Smart City Forum w dniach 22–23.11.2022 roku w Warszawie.

Akademia Lidera Smart City to program skierowany do samorządów, włodarzy i innych osób odpowiedzialnych za wprowadzanie dziś lub w niedalekiej przyszłości inteligentnych rozwiązań w polskich gminach, miastach i miasteczkach. Całe przedsięwzięcie realizowane było przez firmę Orange pod patronatem Związku Miast Polskich oraz SmartCityExpert.

Więcej o programie można przeczytać tutaj.

foto: https://akademialiderasmartcity.pl

Najnowsze newsy

17 maja, 2024
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronat nad I Warsztatami Techniki Schronowej Schrontech'24.
15 maja, 2024
Zapraszamy na konferencję Droniada Tech by Politechnika Śląska o transporcie autonomicznym.
13 maja, 2024
Serdecznie zapraszamy na kolejne wystąpienie Sergiusza Parszowskiego w charakterze prelegenta na Droniadzie Future Forum.