Akademia Lidera Smart City

Udostępnij:
Akademia Lidera Smart City
Prezes Obserwatorium Bezpieczeństwa został zaproszony do grona ekspertów Akademii Lidera Smart City.

Sergiusz Parszowski przeprowadził moduł szkoleniowy pt. „Zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem miasta w obliczu zagrożeń zewnętrznych i wewnętrznych”, w ramach którego zaprezentował główne wyzwania dotyczące bezpieczeństwa mieszkańców oraz infrastruktury miejskiej, elementy i zasady zintegrowanego zarządzania bezpieczeństwem oraz przykłady i dobre praktyki związane z zastosowaniem rozwiązań technologicznych na rzecz bezpieczeństwa.

Zajęcia odbyły się w październiku i listopadzie 2022 r. W trzech grupach szkoleniowych wzięło udział w sumie ponad 60 uczestników. Zakończenie projektu miało natomiast miejsce podczas XV Smart City Forum w dniach 22-23.11.2022 roku w Warszawie.

Akademii Lidera Smart City to program skierowany do samorządów, włodarzy i innych osób odpowiedzialnych za wprowadzanie dziś lub w niedalekiej przyszłości inteligentnych rozwiązań w polskich gminach, miastach i miasteczkach. Całe przedsięwzięcie realizowane było przez firmę Orange pod patronatem Związku Miast Polskich oraz SmartCityExpert.

Więcej o programie można przeczytać tutaj.

foto: https://akademialiderasmartcity.pl

Najnowsze newsy

15 listopada, 2023
Obserwatorium Bezpieczeństwa partnerem II edycji konferencji i wystawy IDE-Świat Pomiarów, Kielce 23-24.11.2023 r.
2 października, 2023
SHIELD4CROWD to europejski projekt dotyczący europejskich zamówień przedkomercyjnych i innowacji technicznych w celu ochrony przestrzeni publicznych.
1 października, 2023
Konferencja pn. "Bezpieczeństwo pożarowe obiektów zabytkowych oraz zbiorów muzealnych, bibliotecznych, archiwalnych" odbyła się w dniu 27 września 2023 r. w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie.