24 kwietnia zapraszamy na konferencję organizowaną podczas trzeciej edycji Międzynarodowych Targów Polsecure

Udostępnij:
Baner informujący o konferencji towarzyszącej Polsecure.
Zapraszamy na konferencję organizowaną przez nas podczas Międzynarodowych Targów Polsecure, które odbędą się od 23 do 25 kwietnia w Kielcach.

Uczestnicy

Targi Polsecure są okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń służb, firm oraz instytucji związanych z bezpieczeństwem.

Tematyka Targów

Targi Polsecure dotyczą bezpieczeństwa przestrzeni oraz obiektów użyteczności publicznej.

Jako podmiot, który zajmuje się sprawami bezpieczeństwa w szerokim spektrum, mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję organizowaną przez nas wspólnie z Polską Platformą Bezpieczeństwa Wewnętrznego, której misją jest zwiększanie poziomu bezpieczeństwa w Polsce i Europie. W związku ze swoją misją PPBW realizuje krajowe i międzynarodowe projekty wspierające pracę służb mundurowych. Prowadzi także działalność szkoleniową i audytową oraz organizuje specjalistyczne warsztaty, webinaria, konferencje. Prowadzi również działania edukacyjno-upowszechniające.

Projekt SHIELD4CROWD

Konferencja została zorganizowana w ramach projektu SHIELD4CROWD. Projekt ten dotyczy rozwiązań technologicznych, których celem jest wzmocnienie ochrony przestrzeni publicznych w miastach Unii Europejskiej przed zagrożeniami bezpieczeństwa związanymi z zarządzaniem tłumem.

Temat konferencji

Tematem konferencji jest:

„Innowacyjne podejście do ochrony przestrzeni publicznych oraz zarządzania tłumem rozwijane w ramach zamówienia przedkomerycjnego w projekcie SHIELD4CROWD”.

Program konferencji

W ramach konferencji przygotowaliśmy dla Państwa dwa wystąpienia:

  • „Wyzwania i trendy dotyczące bezpieczeństwa przestrzeni oraz obiektów użyteczności publicznej” ‒ wygłosi prelegent Sergiusz Parszowski reprezentujący Obserwatorium Bezpieczeństwa,

oraz

  • „Projekt Europejski SHIELD4CROW – rozwój technologii bezpieczeństwa z udziałem użytkowników końcowych” ‒ zaprezentuje prelegntka Nina Czyżewska reprezentująca Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego .

Czas i miejsce konferencji

Konferencja odbędzie się:

  • dnia 24 kwietnia 2024 r. (2. dzień Targów),
  • godz. 10:30‒13:15,
  • miejsce: sala G3, hala G, Targi Kielce S.A.

Rejestracja i bilety

Wstęp na konferencję jest darmowy.

Szczegóły i rejestracja znajdują się na stronie: Targi Kielce Polsecure.

Organizatorzy i patron medialny

Organizatorami konferencji są Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Obserwatorium Bezpieczeństwa.

Patronem medialnym konferencję objęło czasopismo Ochrona i Bezpieczeństwo.

Plakat informujący o konferencji towarzyszącej Polsecure.

Najnowsze newsy

17 maja, 2024
Z przyjemnością informujemy, że Obserwatorium Bezpieczeństwa objęło patronat nad I Warsztatami Techniki Schronowej Schrontech'24.
15 maja, 2024
Zapraszamy na konferencję Droniada Tech by Politechnika Śląska o transporcie autonomicznym.
13 maja, 2024
Serdecznie zapraszamy na kolejne wystąpienie Sergiusza Parszowskiego w charakterze prelegenta na Droniadzie Future Forum.